Pogotowie komputerowe, naprawa komputerów Wrocław

Masz problem z komputerem ? Jeśli mieszkasz we Wrocławiu lub w okolicach Wrocławia, ta lista poniżej powinna Ci się przydać. Serwisy komputerowe charakteryzują się tym, że sprzęt naprawiany jest na miejscu u klienta lub zabierany z domu do firmy a po naprawie odwożony klientowi. Czyż to nie wygodne? Pogotowie komputerowe to szybki tani i wygodny sposób rozwiązania Twoich problemów z komputerem! Serwisy komputerowe to często nie tylko naprawa komputerów ale również szkolenia z dziedziny jaką są komputery. Pomoc w używaniu oprogramowania, bezpieczeństwo w sieci, personalizacja komputera. Zapraszamy do korzystania z listy specjalistów w dziedzinie napraw komputerów. Nie chcesz mieć więcej problemów z komputerem, zapoznaj się z listą pogotowi komputerowych we Wrocławiu.
pogotowie komputerowe

Pogotowie komputerowe, serwis i usługi informatyczne Wrocław

IT Dimension oferuje kompleksowe usługi informatyczne dla osób prywatnych, oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Rozwiążemy każdy problem z Państwa komputerem, serwisujemy komputery stacjonarne jak i laptopy.

IT Dimension oferuje kompleksowe usługi informatyczne dla osób prywatnych, oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Rozwiążemy każdy problem z Państwa komputerem, serwisujemy komputery stacjonarne jak i laptopy. Większość napraw wykonujemy w miejscu zainstalowania sprzętu czyli w domu lub firmie. Nasze usługi świadczymy na terenie Wrocławia, oraz na całym Dolnym Śląsku, pracujemy 7 dni w tygodniu. Zapewniamy szybki czas reakcji w przypadku zgłoszenia awarii. Na wykonane usługi informatyczne wystawiamy faktury VAT. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zakres naszych usług obejmuje przede wszystkim:

* Kompleksowa obsługa informatyczna firm

* Naprawy i konserwacje sprzętu komputerowego

* Rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem (naprawy systemów Windows, instalacja, konfiguracja i aktualizacja oprogramowania różnego typu)

* Ochrona antywirusowa (usuwanie wirusów, trojanów i złośliwego oprogramowania, zabezpieczenie komputera)

* Konfiguracja połączeń internetowych (Neostrada, DSL, Dialnet, sieci lokalne itp.)

* Instalacja, konfiguracja sieci przewodowych i bezprzewodowych

* Odzyskiwanie danych z dysków twardych, kart pamięci

* Usprawnienie działania sprzętu i oprogramowania

* Sporządzanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa danych

* Dostawa sprzętu i oprogramowania

* Wdrażanie nowych rozwiązań informatycznych

* Doradztwo informatyczne

* Serwis notebooków (wymiana napędów optycznych, dysków twardych, naprawa zalanych laptopów, wymiana matryc LCD, naprawa płyt głównych, naprawa podświetlenia matrycy, naprawa gniazda zasilania, itp...)

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

IT Dimension
Wrocław

Serwis komputerowy u klienta
Tel: 666 012 303
71 727 91 09

E-mail: kwasek@gmail.com

Polecane strony:

Problem z: instalacją Windowsa, odzyskiwaniem danych, żle działającym komputerem, Twój komputer ciągle się zawiesza, nie wiesz jakiego Windowsa wybrać, chciałbyś kupić komputer do grania a nie wiesz z jakich podzespołów powinien się składać, nakuka podstaw obługi komputera, instalacja nowych urzadzeń i podzespołów komputerowych, konfiguracja łącza internetowego, sieć lokalna, instalacja i konfiguracja antywirusów.

Pogotowie komputerowe Warszawa

Pogotowie komputerowe Poznań

Pogotowie komputerowe Wrocław

Pogotowie komputerowe Szczecin

Pogotowie komputreowe Rzeszów

Pogotowie komputerowe Olsztyn

Pogotowie komputerowe Toruń

Pogotowie komputerowe Katowice

Pogotowie komputerowe Kraków

Pogotowie komputerowe Łódź

Pogotowie komputerowe Gdańsk

Zapraszamy do nowego serwisu komputerowego www.pogotowie-naprawa-komputerow.warszawa.pl. Znajdziecie tam ciekawe informacje dotyczące sprzetu komputerowego.

Copyrights(c) NAPRAWA-KOMPUTEROW.waw.pl