Pogotowie komputerowe, naprawa komputerów Wrocław

Masz problem z komputerem ? Jeśli mieszkasz we Wrocławiu lub w okolicach Wrocławia, ta lista poniżej powinna Ci się przydać. Serwisy komputerowe charakteryzują się tym, że sprzęt naprawiany jest na miejscu u klienta lub zabierany z domu do firmy a po naprawie odwożony klientowi. Czyż to nie wygodne? Pogotowie komputerowe to szybki tani i wygodny sposób rozwiązania Twoich problemów z komputerem! Serwisy komputerowe to często nie tylko naprawa komputerów ale również szkolenia z dziedziny jaką są komputery. Pomoc w używaniu oprogramowania, bezpieczeństwo w sieci, personalizacja komputera. Zapraszamy do korzystania z listy specjalistów w dziedzinie napraw komputerów. Nie chcesz mieć więcej problemów z komputerem, zapoznaj się z listą pogotowi komputerowych we Wrocławiu.
pogotowie komputerowe

Mentor IT

Jesteśmy firmą informatyczną z siedzibą we Wrocławiu. W naszym zespole mamy specjalistów w branży IT, którzy zdobywali doświadczenie w największych polskich firmach.

Jesteśmy firmą informatyczną z siedzibą we Wrocławiu. W naszym zespole mamy specjalistów w branży IT, którzy zdobywali doświadczenie w największych polskich firmach. Idea firmy mającej za cel edukację komputerową zrodziła się w 2004 roku i od tego czasu aktywnie ją propagujemy.
Obecnie działamy w trzech branżach: usługi dla firm, pogotowie komputerowe oraz internetowy sklep komputerowy, co zapewnia nam wyjątkową pozycję na rynku usług i sprzętu komputerowego.
Na co dzień tworzymy autorskie programy, zdobywamy kolejne certyfikaty, pogłębiamy swoją wiedzę i doskonalimy umiejętności, by móc przekazywać je innym.

Pogotowie komputerowe

Telefon pogotowia komputerowego Mentor IT jest czynny całą dobę: 071 71 047 71

Mentor IT to profesjonalna i szybka pomoc komputerowa dostępna 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę na terenie Wrocławia i okolic.
Zapewniamy kompletny serwis informatyczny dla użytkowników domowych obejmujący naprawy i montaż sprzętu, odzyskiwanie danych i poprawę wydajności komputera.
Odpowiadamy na pytania i uczymy, jak samodzielnie rozwiązywać drobne problemy ze sprzętem. Podpowiadamy jak uniknąć podobnych problemów z komputerem w przyszłości. Doradzamy we wszelkich kwestiach dotyczących komputerów, sprzętu i jego użytkowania.

Zakres usług pogotowia komputerowego Mentor IT to m.in.:

* Naprawa sprzętu komputerowego: komputery stacjonarne, laptopy, netbooki, drukarki, skanery, konsole do gier etc.
* Instalacja i konfiguracja systemów operacyjnych i oprogramowania
* Odzyskiwanie danych
* Poprawa wydajności systemów operacyjnych i urządzeń peryferyjnych
* Doradztwo w zakresie wyboru sprzętu komputerowego i zabezpieczeń
* Instalacja oraz konfiguracja sieci przewodowych i bezprzewodowych
* Sieci domowe LAN, WAN, dostęp do Internetu
* Sieci bezprzewodowe WiFi
* Naprawa i montowanie dysków twardych
* Archiwizacja danych lub kompletne i definitywne ich kasowanie
* Resetowanie haseł w systemach Microsoft
* Serwis, naprawy, modernizacje, montaż i składanie sprzętu komputerowego


 

Polecane strony:

Problem z: instalacją Windowsa, odzyskiwaniem danych, żle działającym komputerem, Twój komputer ciągle się zawiesza, nie wiesz jakiego Windowsa wybrać, chciałbyś kupić komputer do grania a nie wiesz z jakich podzespołów powinien się składać, nakuka podstaw obługi komputera, instalacja nowych urzadzeń i podzespołów komputerowych, konfiguracja łącza internetowego, sieć lokalna, instalacja i konfiguracja antywirusów.

Pogotowie komputerowe Warszawa

Pogotowie komputerowe Poznań

Pogotowie komputerowe Wrocław

Pogotowie komputerowe Szczecin

Pogotowie komputreowe Rzeszów

Pogotowie komputerowe Olsztyn

Pogotowie komputerowe Toruń

Pogotowie komputerowe Katowice

Pogotowie komputerowe Kraków

Pogotowie komputerowe Łódź

Pogotowie komputerowe Gdańsk

Zapraszamy do nowego serwisu komputerowego www.pogotowie-naprawa-komputerow.warszawa.pl. Znajdziecie tam ciekawe informacje dotyczące sprzetu komputerowego.

Copyrights(c) NAPRAWA-KOMPUTEROW.waw.pl