Pogotowie komputerowe, naprawa komputerów Warszawa

Masz problem z komputerem ? Jeśli mieszkasz w Warszawie lub w okolicach Warszawy, ta lista poniżej powinna Ci się przydać. Serwisy komputerowe charakteryzują się tym, że sprzęt naprawiany jest na miejscu u klienta lub zabierany z domu do firmy a po naprawie odwożony klientowi. Czyż to nie wygodne? Pogotowie komputerowe to szybki tani i wygodny sposób rozwiązania Twoich problemów z komputerem! Serwisy komputerowe to często nie tylko naprawa komputerów ale również szkolenia z dziedziny jaką są komputery. Pomoc w używaniu oprogramowania, bezpieczeństwo w sieci, personalizacja komputera. Zapraszamy do korzystania z listy specjalistów w dziedzinie napraw komputerów. Nie chcesz mieć więcej problemów z komputerem, zapoznaj się z listą pogotowi komputerowych w Warszawie.

  • Profesjonalna naprawa komputerów dla mieszkańców Wrocławia i okolic pogotowie komputerowe Wrocław. Szybka, skuteczna i tania pomoc komputerowa, polecamy!
  • Mieszkańcom Krakowa polecamy skuteczny i tanie pogotowie komputerowe, naprawa komputerów Kraków usługi na najwyższym poziomie dla mieszkańców Krakowa
  • Fachowa i tania pomoc komputerowa Warszawa. Masz problem z komputerem czy oprogramowaniem?
  • Profesjonalne strony www dla pogotowi komputerowych. www.estymo.pl. Estymo Olsztyn
pogotowie komputerowe

iT Wsparcie : Kompleksowa opieka informatyczna w Państwa domu i firmie

Posiadamy doświadczenie we współpracy zarówno z klientami prywatnymi jak również z innymi firmami. Dzięki dużej elastyczności i nieszablonowości nasze usługi trafiają do małych i średnich przedsiębiorstw.

HELIOS GROUP S.C jest firma specjalizującą się w usługach IT. Swoje pierwsze kroki stawiała już od 1994 roku w formie jednoosobowej działalności gospodarczej. W formie spółki istniejemy od 2005 roku. Obecnie nasza firma składa się z parunastu osób. Naszą domeną jest zapewnianie usług informatycznych innym firmom w formie outsourcingu.

Posiadamy doświadczenie we współpracy zarówno z klientami prywatnymi jak również z innymi firmami. Dzięki dużej elastyczności i nieszablonowości nasze usługi trafiają do małych i średnich przedsiębiorstw.

W zakres naszych usług wchodzą m.in.:

* administracja sieciami komputerowymi
* rozbudowa istniejących sieci
* kompleksowy serwis komputerowy
* instalacja i konfiguracja oprogramowania sieciowego
* doradztwo w zakresie modernizacji i zakupu nowego sprzętu oraz oprogramowania
* usługa zdalnej pomocy
* naprawa i konserwacja drukarek i komputerów
* aktualizacja oprogramowania antywirusowego
* wykonywanie kopii bezpieczeństwa

Posiadamy dostęp do specjalistycznego laboratorium w Warszawie umożliwiającego nam profesjonalny odzysk danych w większości przypadków ich utraty.

Odzyskiwanie danych stosuje się zwykle w wypadku:

* awarii sprzętowej
* uszkodzenia oprogramowania
* zawirusowania

Biuro:
ul. Czerniakowska 159, lok. 1u
00-453 Warszawa

Zgłoszenia telefoniczne:

w dni powszednie w godzinach 9.00 - 18.00:
(22) 423 82 82
0 509 55 17 17

całodobowo sms:
509 55 17 17
 

Polecane strony:

Problem z: instalacją Windowsa, odzyskiwaniem danych, żle działającym komputerem, Twój komputer ciągle się zawiesza, nie wiesz jakiego Windowsa wybrać, chciałbyś kupić komputer do grania a nie wiesz z jakich podzespołów powinien się składać, nakuka podstaw obługi komputera, instalacja nowych urzadzeń i podzespołów komputerowych, konfiguracja łącza internetowego, sieć lokalna, instalacja i konfiguracja antywirusów.

Pogotowie komputerowe Warszawa

Pogotowie komputerowe Poznań

Pogotowie komputerowe Wrocław

Pogotowie komputerowe Szczecin

Pogotowie komputreowe Rzeszów

Pogotowie komputerowe Olsztyn

Pogotowie komputerowe Toruń

Pogotowie komputerowe Katowice

Pogotowie komputerowe Kraków

Pogotowie komputerowe Łódź

Pogotowie komputerowe Gdańsk

Zapraszamy do nowego serwisu komputerowego www.pogotowie-naprawa-komputerow.warszawa.pl. Znajdziecie tam ciekawe informacje dotyczące sprzetu komputerowego.

Copyrights(c) NAPRAWA-KOMPUTEROW.waw.pl