Pogotowie komputerowe, naprawa komputerów Warszawa

Masz problem z komputerem ? Jeśli mieszkasz w Warszawie lub w okolicach Warszawy, ta lista poniżej powinna Ci się przydać. Serwisy komputerowe charakteryzują się tym, że sprzęt naprawiany jest na miejscu u klienta lub zabierany z domu do firmy a po naprawie odwożony klientowi. Czyż to nie wygodne? Pogotowie komputerowe to szybki tani i wygodny sposób rozwiązania Twoich problemów z komputerem! Serwisy komputerowe to często nie tylko naprawa komputerów ale również szkolenia z dziedziny jaką są komputery. Pomoc w używaniu oprogramowania, bezpieczeństwo w sieci, personalizacja komputera. Zapraszamy do korzystania z listy specjalistów w dziedzinie napraw komputerów. Nie chcesz mieć więcej problemów z komputerem, zapoznaj się z listą pogotowi komputerowych w Warszawie.

  • Profesjonalna naprawa komputerów dla mieszkańców Wrocławia i okolic pogotowie komputerowe Wrocław. Szybka, skuteczna i tania pomoc komputerowa, polecamy!
  • Mieszkańcom Krakowa polecamy skuteczny i tanie pogotowie komputerowe, naprawa komputerów Kraków usługi na najwyższym poziomie dla mieszkańców Krakowa
  • Fachowa i tania pomoc komputerowa Warszawa. Masz problem z komputerem czy oprogramowaniem?
  • Profesjonalne strony www dla pogotowi komputerowych. www.estymo.pl. Estymo Olsztyn
pogotowie komputerowe

NAPRAWA LAPTOPÓW, OPIEKA INFORMATYCZNA, POGOTOWIE KOMPUTEROWE, SERWIS KOMPUTEROWY

Specjalizujemy się w szybkim usuwaniu usterek w laptopach i komputerach stacjonarnych oraz instalacji serwerów na platformach Linux/Unix. Jesteśmy profesjonalistami w dostarczaniu rozwiązań dla firm i instytucji.

Specjalizujemy się w szybkim usuwaniu usterek w laptopach i komputerach stacjonarnych oraz instalacji serwerów na platformach Linux/Unix. Jesteśmy profesjonalistami w dostarczaniu rozwiązań dla firm i instytucji.

Firma B&B Creation powstała na początku 2005 roku w Warszawie. Początek działalności to świadczenie usług outsourcingowych - opieka informatyczna u klienta, tworzenie serwisów internetowych oraz budowa infrastruktur sieciowych.

Aby rozwijać naszą firmę podjęliśmy decyzję o stworzeniu siedziby, a na początku 2006 roku wprowadziliśmy się do budynku na ul. Marysińskiej 3, gdzie prowadzimy obecnie biuro naszej firmy.

Na początku 2007 roku przystąpiliśmy do Programu Partnerskiego Varis, stając się dostawcami usług Panda Software (obecnie Panda Security).

Nasza firma ma na celu świadczenie usług informatycznych na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy biorą udział w szkoleniach i konferencjach w celu poznawania nowych technologii. Grupę pracowników tworzy zespół młodych i energicznych ludzi. Pomimo młodego wieku są to osoby o dużym doświadczeniu w dziedzinie informatyki.

Wszystkie zlecenia wykonywane są przez nich rzetelnie i dokładnie, co przynosi efekt w postaci powiększającej się grupy zadowolonych klientów, którzy decydują się na stałą współpracę z naszą firmą.

B&B Creation - Grzegorz Bukat

biuro:
ul. Kulczyńskiego Stanisława 7, klatka V
02-777 Warszawa
tel. 0-501-101-206
tel. (22) 427-54-75
tel. (22) 427-88-39

biuro@bbcreation.pl

biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00

NIP: 113-233-57-90
REGON: 140160040

BRE BANK S.A. Nr. konta: 43 1140 2004 0000 3802 3867 1868

Grzegorz Bukat (strony internetowe, hosting, sieci)
tel. 0-501-101-206
grzegorz@bbcreation.pl

Michał Słowikowski (sprzedaż, sklep, obsługa informatyczna, klienci biznesowi)
tel. 0-503-187-990
tel. (22) 427-54-75

michal@bbcreation.pl

Polecane strony:

Problem z: instalacją Windowsa, odzyskiwaniem danych, żle działającym komputerem, Twój komputer ciągle się zawiesza, nie wiesz jakiego Windowsa wybrać, chciałbyś kupić komputer do grania a nie wiesz z jakich podzespołów powinien się składać, nakuka podstaw obługi komputera, instalacja nowych urzadzeń i podzespołów komputerowych, konfiguracja łącza internetowego, sieć lokalna, instalacja i konfiguracja antywirusów.

Pogotowie komputerowe Warszawa

Pogotowie komputerowe Poznań

Pogotowie komputerowe Wrocław

Pogotowie komputerowe Szczecin

Pogotowie komputreowe Rzeszów

Pogotowie komputerowe Olsztyn

Pogotowie komputerowe Toruń

Pogotowie komputerowe Katowice

Pogotowie komputerowe Kraków

Pogotowie komputerowe Łódź

Pogotowie komputerowe Gdańsk

Zapraszamy do nowego serwisu komputerowego www.pogotowie-naprawa-komputerow.warszawa.pl. Znajdziecie tam ciekawe informacje dotyczące sprzetu komputerowego.

Copyrights(c) NAPRAWA-KOMPUTEROW.waw.pl