Pogotowie komputerowe, naprawa komputerów Toruń

Masz problem z komputerem ? Jeśli mieszkasz w Toruniu lub w okolicach Torunia, ta lista poniżej powinna Ci się przydać. Serwisy komputerowe charakteryzują się tym, że sprzęt naprawiany jest na miejscu u klienta lub zabierany z domu do firmy a po naprawie odwożony klientowi. Czyż to nie wygodne? Pogotowie komputerowe to szybki tani i wygodny sposób rozwiązania Twoich problemów z komputerem! Serwisy komputerowe to często nie tylko naprawa komputerów ale również szkolenia z dziedziny jaką są komputery. Pomoc w używaniu oprogramowania, bezpieczeństwo w sieci, personalizacja komputera. Zapraszamy do korzystania z listy specjalistów w dziedzinie napraw komputerów. Nie chcesz mieć więcej problemów z komputerem, zapoznaj się z listą pogotowi komputerowych w Toruniu.
pogotowie komputerowe

ProBIT2 Toruń, komputery, notebooki, monitory, serwis komputerowy

W siedzibie firmy prowadzimy SERWIS sprzętu komputerowego!

PROBIT 2 Radosław Osiński
ul. Broniewskiego 5c/15
87-100 Toruń
NIP: 956-138-29-37

tel/fax. (0-56) 62 190 02
fax. (0-56) 622-45-54

 

irma PROBIT 2 na toruńskim rynku branży IT obecna jest od 1998r. Do czerwca 2007r. funkcjonowała jako spółka cywilna PROBIT.

Początkowym celem działalności była sprzedaż poleasingowego sprzętu komputerowego oraz prowadzenie serwisu. Siedziba firmy znajdowała się wówczas w maleńkim sklepiku na ul. Broniewskiego 15 - przy myjni samochodowej. Lecz z biegiem lat firma zaczęła rozszerzać swoją działalność, tak by wyjść naprzeciw coraz bardziej wymagającym Klientom. W ofercie sprzedaży pojawił się nowy sprzęt komputerowy, możliwość zakupu na raty oraz poszerzył swoje działanie serwis komputerowy. Zmieniona została siedziba – na nowy lokal przy tej samej ulicy, lecz nieco dalej, przy Broniewskiego 5c/15 (vis-a-vis jednostki wojskowej)

Polecane strony:

Problem z: instalacją Windowsa, odzyskiwaniem danych, żle działającym komputerem, Twój komputer ciągle się zawiesza, nie wiesz jakiego Windowsa wybrać, chciałbyś kupić komputer do grania a nie wiesz z jakich podzespołów powinien się składać, nakuka podstaw obługi komputera, instalacja nowych urzadzeń i podzespołów komputerowych, konfiguracja łącza internetowego, sieć lokalna, instalacja i konfiguracja antywirusów.

Pogotowie komputerowe Warszawa

Pogotowie komputerowe Poznań

Pogotowie komputerowe Wrocław

Pogotowie komputerowe Szczecin

Pogotowie komputreowe Rzeszów

Pogotowie komputerowe Olsztyn

Pogotowie komputerowe Toruń

Pogotowie komputerowe Katowice

Pogotowie komputerowe Kraków

Pogotowie komputerowe Łódź

Pogotowie komputerowe Gdańsk

Zapraszamy do nowego serwisu komputerowego www.pogotowie-naprawa-komputerow.warszawa.pl. Znajdziecie tam ciekawe informacje dotyczące sprzetu komputerowego.

Copyrights(c) NAPRAWA-KOMPUTEROW.waw.pl