Pogotowie komputerowe, naprawa komputerów Toruń

Masz problem z komputerem ? Jeśli mieszkasz w Toruniu lub w okolicach Torunia, ta lista poniżej powinna Ci się przydać. Serwisy komputerowe charakteryzują się tym, że sprzęt naprawiany jest na miejscu u klienta lub zabierany z domu do firmy a po naprawie odwożony klientowi. Czyż to nie wygodne? Pogotowie komputerowe to szybki tani i wygodny sposób rozwiązania Twoich problemów z komputerem! Serwisy komputerowe to często nie tylko naprawa komputerów ale również szkolenia z dziedziny jaką są komputery. Pomoc w używaniu oprogramowania, bezpieczeństwo w sieci, personalizacja komputera. Zapraszamy do korzystania z listy specjalistów w dziedzinie napraw komputerów. Nie chcesz mieć więcej problemów z komputerem, zapoznaj się z listą pogotowi komputerowych w Toruniu.
pogotowie komputerowe

Sklep Internetowy Alfakomp i Serwis Komputerów, Komputery, Notebooki I Akcesoria Komputerowe. 87-100 Toruń ul. Mickiewicza 100c/1 Tel. 664174211

Nasza firma prowadzi serwis i sklep komputerowy przy ul. Mickiewicza 100c/1 w Toruniu. Istnieje możliwość naprawy komputera z dojazem do domu lub w firmie u klientów.

Alfakomp
ul. Mickiewicza 100c/1
87-100 Toruń

NIP 743-16-10-244

tel.: (056)-654-09-98
kom.: 664-174-211


Godziny otwarcia:

Od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.
W sobotę od 10:00 do 13:00.

Wizyty i usługi na dojazd od 8:00 - 19:00
Opłaty zgodnie z cennikiem.

Zapraszamy państwa do zapoznania się z naszą ofertą

 

W celu oddania komputera stacjonarnego lub laptopa do naprawy za pośrednictwem poczty należy napisać do nas e-mail w formularzu z zgłoszeniowym z prośbą o nadanie numeru RMA. Na zwrotny adres e-miał zostanie państwu odesłany numer serwisowy RMA, który należy umieścić na opakowaniu.

 

Usługi serwisowe realizowane przez naszą firmę:

- czyszczenie notebooków i laptopów po zalaniu cieczą,
- czyszczenie notebooków i laptopów standardowe oraz czyszczenie z zabrudzeń i kurzu - nagromadzonego w wewnątrz radiatorów i innych mechanizmów,
- naprawa płyt głównych w laptopach i notebookach,
- wymiana i modernizacja podzespołów w celu przyspieszenia pracy starszych komputerów,
- wgrywanie oprogramowania (systemy operacyjne, Windows i Linux),
- naprawa błędnego działania systemów,
- przyspieszanie systemów,
- tunning komputerów, notebooków i laptopów.
 

Polecane strony:

Problem z: instalacją Windowsa, odzyskiwaniem danych, żle działającym komputerem, Twój komputer ciągle się zawiesza, nie wiesz jakiego Windowsa wybrać, chciałbyś kupić komputer do grania a nie wiesz z jakich podzespołów powinien się składać, nakuka podstaw obługi komputera, instalacja nowych urzadzeń i podzespołów komputerowych, konfiguracja łącza internetowego, sieć lokalna, instalacja i konfiguracja antywirusów.

Pogotowie komputerowe Warszawa

Pogotowie komputerowe Poznań

Pogotowie komputerowe Wrocław

Pogotowie komputerowe Szczecin

Pogotowie komputreowe Rzeszów

Pogotowie komputerowe Olsztyn

Pogotowie komputerowe Toruń

Pogotowie komputerowe Katowice

Pogotowie komputerowe Kraków

Pogotowie komputerowe Łódź

Pogotowie komputerowe Gdańsk

Zapraszamy do nowego serwisu komputerowego www.pogotowie-naprawa-komputerow.warszawa.pl. Znajdziecie tam ciekawe informacje dotyczące sprzetu komputerowego.

Copyrights(c) NAPRAWA-KOMPUTEROW.waw.pl