Pogotowie komputerowe, naprawa komputerów Szczecin

Masz problem z komputerem ? Jeśli mieszkasz w Szczecinie lub w okolicach Szczecina, ta lista poniżej powinna Ci się przydać. Serwisy komputerowe charakteryzują się tym, że sprzęt naprawiany jest na miejscu u klienta lub zabierany z domu do firmy a po naprawie odwożony klientowi. Czyż to nie wygodne? Pogotowie komputerowe to szybki tani i wygodny sposób rozwiązania Twoich problemów z komputerem! Serwisy komputerowe to często nie tylko naprawa komputerów ale również szkolenia z dziedziny jaką są komputery. Pomoc w używaniu oprogramowania, bezpieczeństwo w sieci, personalizacja komputera. Zapraszamy do korzystania z listy specjalistów w dziedzinie napraw komputerów. Nie chcesz mieć więcej problemów z komputerem, zapoznaj się z listą pogotowi komputerowych w Szczecinie.
pogotowie komputerowe

igital-Line Szczecin | usługi informatyczne, serwis, sieci LAN i WLAN

Na terenie miasta Szczecina i okolic oferujemy usługę tzw. "pogotowia komputerowego". W przypadku nagłej awarii jesteśmy w stanie dojechać do Państwa w ciągu 3 godzin i zająć się zgłoszoną awarią.

Na terenie miasta Szczecina i okolic oferujemy usługę tzw. "pogotowia komputerowego". W przypadku nagłej awarii jesteśmy w stanie dojechać do Państwa w ciągu 3 godzin i zająć się zgłoszoną awarią. W praktyce w przypadku lżejszych awarii komputer jest gotowy do pracy w dniu zgłoszenia.

Bez wychodzenia z domu, bez zabierania komputera do drogiego serwisu (gdzie czas oczekiwania na naprawę to często kilka dni roboczych lub dłużej), rozwiążemy u Państwa w domu lub siedzibie firmy wszelkie problemy związane z komputerem oraz sieciami komputerowymi LAN / WLAN.

Oferujemy pełen zakres usług m.in.:

* przeinstalowywania na nowo systemów operacyjnych, najczęściej Microsoft Windows XP, Vista i Windows 7, wraz z kopią potrzebnych danych,
* instalowania oprogramowania potrzebnego do pracy, programów antywirusowych itp.,
* odzyskiwanie przypadkowo usuniętych danych,*
* odwirusowywania komputera - usuwanie wirusów, programów szpiegowskich (spyware), trojanów,
* usuwanie problemów technicznych - dotyczy to zarówno komputerów stacjonarnych jak i notebooków (laptopów) np. przegrzewanie się laptopa, głośna praca,
* naprawy pogwarancyjnej komputerów,
* wymiany niesprawnych podzespołów komputera - procesora (wraz z chłodzeniem), zasilacza, pamięci, kart rozszerzeń i ich konfiguracja,
* konfiguracji urządzeń sieciowych dzielących łącze internetowe na kilka komputerów - routerów, kart sieciowych itp. także bezprzewodowo,**
* instalacja i konfiguracja urządzeń pod Internet np. neostradę, chello, sieć osiedlową itp.**

* pragniemy podkreślić, że odzyskanie nie zawsze jest możliwe - jeśli skasowaliście Państwo niechcący swoje dane - najlepiej wyłączcie od razu komputer (bez zamykania systemu) i skontaktujcie się z nami!
** warunkiem jest posiadanie lub zakup u nas urządzeń sieciowych - routerów, kart sieciowych, okablowania itp.

Digital-Line
ul.Derdowskiego 26/29
71-078 SZCZECIN

tel. (091) 8 853 243 biuro zgłoszeń serwisowych (pon-pt. w godz. 10-18, sob. 10-15)

tel. (091) 8 853 244 automatyczna sekretarka,
gdzie mogą Państwo nagrać swoje zgłoszenie (czynna całą dobę). Prosimy podać dane kontaktowe.

tel kom. +48 880 557 557 (pon-pt. w godz. 10-18, sob. 10-15)

Polecane strony:

Problem z: instalacją Windowsa, odzyskiwaniem danych, żle działającym komputerem, Twój komputer ciągle się zawiesza, nie wiesz jakiego Windowsa wybrać, chciałbyś kupić komputer do grania a nie wiesz z jakich podzespołów powinien się składać, nakuka podstaw obługi komputera, instalacja nowych urzadzeń i podzespołów komputerowych, konfiguracja łącza internetowego, sieć lokalna, instalacja i konfiguracja antywirusów.

Pogotowie komputerowe Warszawa

Pogotowie komputerowe Poznań

Pogotowie komputerowe Wrocław

Pogotowie komputerowe Szczecin

Pogotowie komputreowe Rzeszów

Pogotowie komputerowe Olsztyn

Pogotowie komputerowe Toruń

Pogotowie komputerowe Katowice

Pogotowie komputerowe Kraków

Pogotowie komputerowe Łódź

Pogotowie komputerowe Gdańsk

Zapraszamy do nowego serwisu komputerowego www.pogotowie-naprawa-komputerow.warszawa.pl. Znajdziecie tam ciekawe informacje dotyczące sprzetu komputerowego.

Copyrights(c) NAPRAWA-KOMPUTEROW.waw.pl