Pogotowie komputerowe, naprawa komputerów Rzeszów

Masz problem z komputerem ? Jeśli mieszkasz w Rzeszowie lub w okolicach Rzeszowa, ta lista poniżej powinna Ci się przydać. Serwisy komputerowe charakteryzują się tym, że sprzęt naprawiany jest na miejscu u klienta lub zabierany z domu do firmy a po naprawie odwożony klientowi. Czyż to nie wygodne? Pogotowie komputerowe to szybki tani i wygodny sposób rozwiązania Twoich problemów z komputerem! Serwisy komputerowe to często nie tylko naprawa komputerów ale również szkolenia z dziedziny jaką są komputery. Pomoc w używaniu oprogramowania, bezpieczeństwo w sieci, personalizacja komputera. Zapraszamy do korzystania z listy specjalistów w dziedzinie napraw komputerów. Nie chcesz mieć więcej problemów z komputerem, zapoznaj się z listą pogotowi komputerowych w Rzeszowie.
pogotowie komputerowe

Pogotowie Komputerowe Rzeszów - kamlegIT

Firma kamlegIT oferuje kompleksowe usługi informatyczne dla osób prywatnych, oraz małych i średnich firm. Rozwiążemy każdy problem z Państwa komputerem, serwisujemy komputery stacjonarne (PC) jak i laptopy.

Firma kamlegIT oferuje kompleksowe usługi informatyczne dla osób prywatnych, oraz małych i średnich firm. Rozwiążemy każdy problem z Państwa komputerem, serwisujemy komputery stacjonarne (PC) jak i laptopy. Większość napraw wykonujemy w miejscu zainstalowania sprzętu czyli w domu lub firmie. Nasze usługi świadczymy na terenie Rzeszowa oraz w promieniu 50km, pracujemy 7 dni w tygodniu przez 24h. Zapewniamy szybki czas reakcji w przypadku zgłoszenia awarii. Na życzenie wystawiamy fakturę VAT. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

- Odwirusowanie komputera: Usuwanie wszystkich wirusów znajdujących się w komputerze. Zainstalowanie zbioru poprawek systemu Windows podnoszących jego bezpieczeństwo oraz oprogramowania antywirusowego.

- Instalacja Windows bez utraty danych: Instalacja systemu operacyjnego Windows 98, 2000, XP lub Vista, 7 i jego konfiguracja dostosowana do indywidualnych potrzeb, instalacja i konfiguracja internetu. Jesteśmy w stanie przeinstalować system bez utraty danych, nawet gdy poprzednia kopia Windowsa nie uruchamia się.

- Konfiguracja systemu Windows: Instalacja pełnego zestawu sterowników i oprogramowania (odtwarzacze, przeglądarki archiwizatory, kodeki, antywirusy), konfiguracja połączenia internetowego i konta pocztowego.

- Instalacja nowych urządzeń: Podłączenie i konfiguracja nowych urządzeń, kart rozszerzeń oraz napędów.

- Konfiguracja łącza internetowego: Konfiguracja routera, instalacja i konfiguracja podłączenia do internetu przez modem: Neostrada, Livebox, UPC (Chello), Aster, iPlus, Blueconnect. Konfiguracja sieci bezprzewodowych WiFi.

- Rozwiązywanie problemów z aplikacjami: Usuwanie najpopularniejszych usterek konfiguracyjnych

- Rozwiązywanie problemów z wydajnością: Diagnozowanie i usuwanie przyczyn powolnej pracy komputera

- Archiwizacja danych : zapisanie cennych danych na nośnikach CD/CD-RW/DVD lub dyskach twardych.


- Ponadto rozwiążemy każdy indywidualny problem naszego klienta

(0)888 177 382
(0)663 190 434

 

"kamlegIT" Kamil Legenc
ul. Diamentowa 2
35-322 Rzeszów

Polecane strony:

Problem z: instalacją Windowsa, odzyskiwaniem danych, żle działającym komputerem, Twój komputer ciągle się zawiesza, nie wiesz jakiego Windowsa wybrać, chciałbyś kupić komputer do grania a nie wiesz z jakich podzespołów powinien się składać, nakuka podstaw obługi komputera, instalacja nowych urzadzeń i podzespołów komputerowych, konfiguracja łącza internetowego, sieć lokalna, instalacja i konfiguracja antywirusów.

Pogotowie komputerowe Warszawa

Pogotowie komputerowe Poznań

Pogotowie komputerowe Wrocław

Pogotowie komputerowe Szczecin

Pogotowie komputreowe Rzeszów

Pogotowie komputerowe Olsztyn

Pogotowie komputerowe Toruń

Pogotowie komputerowe Katowice

Pogotowie komputerowe Kraków

Pogotowie komputerowe Łódź

Pogotowie komputerowe Gdańsk

Zapraszamy do nowego serwisu komputerowego www.pogotowie-naprawa-komputerow.warszawa.pl. Znajdziecie tam ciekawe informacje dotyczące sprzetu komputerowego.

Copyrights(c) NAPRAWA-KOMPUTEROW.waw.pl