Pogotowie komputerowe, naprawa komputerów Rzeszów

Masz problem z komputerem ? Jeśli mieszkasz w Rzeszowie lub w okolicach Rzeszowa, ta lista poniżej powinna Ci się przydać. Serwisy komputerowe charakteryzują się tym, że sprzęt naprawiany jest na miejscu u klienta lub zabierany z domu do firmy a po naprawie odwożony klientowi. Czyż to nie wygodne? Pogotowie komputerowe to szybki tani i wygodny sposób rozwiązania Twoich problemów z komputerem! Serwisy komputerowe to często nie tylko naprawa komputerów ale również szkolenia z dziedziny jaką są komputery. Pomoc w używaniu oprogramowania, bezpieczeństwo w sieci, personalizacja komputera. Zapraszamy do korzystania z listy specjalistów w dziedzinie napraw komputerów. Nie chcesz mieć więcej problemów z komputerem, zapoznaj się z listą pogotowi komputerowych w Rzeszowie.
pogotowie komputerowe

Tricomp - Pogotowie Komputerowe

Od ponad dwunastu lat firma Tricomp zdobywa swe bogate doświadczenie w dziedzinie serwisowania i naprawy sprzętu komputerowego.

Od ponad dwunastu lat firma Tricomp zdobywa swe bogate doświadczenie w dziedzinie serwisowania i naprawy sprzętu komputerowego. Swoje referencje potwierdzamy satysfakcją naszych Klientów, naszymi priorytetowymi i nadrzędnymi celami są kompeten-cja i zaufanie.

Odpowiedzialność i szybkość reakcji to bardzo ważne cechy w przypadku awarii komputera, dlatego też na miejsce docieramy zawsze w krótkim czasie od chwili zgłoszenia usterki.

F.H.U. Tricomp - Pogotowie Komputerowe oprócz świadczenia usług z zakresu naprawy i serwisowania sprzętu komputerowego oferuje usługi z zakresu:

* modernizacji i rozbudowy istniejących sieci komputerowych
* projektowania i wykonywania okablowania strukturalnego
* modernizacji i rozbudowy komputerów klasy PC

F. H. U. Tricomp Marek Cupryś - Pogotowie Komputerowe
Adres: ul. Bożnicza 6
35-064 Rzeszów
Tel. kom: 0602 368 728
NIP: 813-119-68-70
Konto : 50 1020 5558 1111 1330 6440 0046
e-mail: pogotowie@tricomp.pl
serwis@tricomp.pl

Polecane strony:

Problem z: instalacją Windowsa, odzyskiwaniem danych, żle działającym komputerem, Twój komputer ciągle się zawiesza, nie wiesz jakiego Windowsa wybrać, chciałbyś kupić komputer do grania a nie wiesz z jakich podzespołów powinien się składać, nakuka podstaw obługi komputera, instalacja nowych urzadzeń i podzespołów komputerowych, konfiguracja łącza internetowego, sieć lokalna, instalacja i konfiguracja antywirusów.

Pogotowie komputerowe Warszawa

Pogotowie komputerowe Poznań

Pogotowie komputerowe Wrocław

Pogotowie komputerowe Szczecin

Pogotowie komputreowe Rzeszów

Pogotowie komputerowe Olsztyn

Pogotowie komputerowe Toruń

Pogotowie komputerowe Katowice

Pogotowie komputerowe Kraków

Pogotowie komputerowe Łódź

Pogotowie komputerowe Gdańsk

Zapraszamy do nowego serwisu komputerowego www.pogotowie-naprawa-komputerow.warszawa.pl. Znajdziecie tam ciekawe informacje dotyczące sprzetu komputerowego.

Copyrights(c) NAPRAWA-KOMPUTEROW.waw.pl