Pogotowie komputerowe, naprawa komputerów Olsztyn

Masz problem z komputerem ? Jeśli mieszkasz w Olsztynie lub w okolicach Olsztyna, ta lista poniżej powinna Ci się przydać. Serwisy komputerowe charakteryzują się tym, że sprzęt naprawiany jest na miejscu u klienta lub zabierany z domu do firmy a po naprawie odwożony klientowi. Czyż to nie wygodne? Pogotowie komputerowe to szybki tani i wygodny sposób rozwiązania Twoich problemów z komputerem! Serwisy komputerowe to często nie tylko naprawa komputerów ale również szkolenia z dziedziny jaką są komputery. Pomoc w używaniu oprogramowania, bezpieczeństwo w sieci, personalizacja komputera. Zapraszamy do korzystania z listy specjalistów w dziedzinie napraw komputerów. Nie chcesz mieć więcej problemów z komputerem, zapoznaj się z listą pogotowi komputerowych w Olsztynie.
pogotowie komputerowe

Usługi Informatyczne Serwis Strony WWW Pogotowie Komputerowe Olsztyn

NET-AN to firma zajmująca się głównie branżą informatyczną (sprzedaż i naprawa komputerów). Działamy na terenie Olsztyna i okolic.

NET-AN to firma zajmująca się głównie branżą informatyczną (sprzedaż i naprawa komputerów). Działamy na terenie Olsztyna i okolic. Oferujemy kompleksową obsługę systemów informatycznych małych i średnich firm. Działamy głównie na zasadzie outsourcingu. To sprawdzona i skuteczna metoda, dzięki której Państwa firma ma zapewnione prawidłowe działanie systemu informatycznego przez cały okres trwania umowy.

Oferujemy również usługi dla klientów indywidualnych w formie pogotowia komputerowego - serwis sprzętu komputerowego, instalacja oprogramowania oraz konfigurację sieci bezprzewodowych. Więcej w dziale usługi.

W swojej ofercie posiadamy produkty marki INCORE, komputery ADAX, a także plotery firmy OCE.

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług.

NET-AN Usługi Informatyczne
ul. Stalowa 7 I piętro pok. nr 1
tel. (89) 533 99 00
mobile: 0 504 247 247
Biuro czynne od pn.-pt. w godz. 9-17

W soboty i święta tylko zgłoszenia telefoniczne pod numerem telefonu: 0 504 247 247

Polecane strony:

Problem z: instalacją Windowsa, odzyskiwaniem danych, żle działającym komputerem, Twój komputer ciągle się zawiesza, nie wiesz jakiego Windowsa wybrać, chciałbyś kupić komputer do grania a nie wiesz z jakich podzespołów powinien się składać, nakuka podstaw obługi komputera, instalacja nowych urzadzeń i podzespołów komputerowych, konfiguracja łącza internetowego, sieć lokalna, instalacja i konfiguracja antywirusów.

Pogotowie komputerowe Warszawa

Pogotowie komputerowe Poznań

Pogotowie komputerowe Wrocław

Pogotowie komputerowe Szczecin

Pogotowie komputreowe Rzeszów

Pogotowie komputerowe Olsztyn

Pogotowie komputerowe Toruń

Pogotowie komputerowe Katowice

Pogotowie komputerowe Kraków

Pogotowie komputerowe Łódź

Pogotowie komputerowe Gdańsk

Zapraszamy do nowego serwisu komputerowego www.pogotowie-naprawa-komputerow.warszawa.pl. Znajdziecie tam ciekawe informacje dotyczące sprzetu komputerowego.

Copyrights(c) NAPRAWA-KOMPUTEROW.waw.pl