Pogotowie komputerowe, naprawa komputerów Olsztyn

Masz problem z komputerem ? Jeśli mieszkasz w Olsztynie lub w okolicach Olsztyna, ta lista poniżej powinna Ci się przydać. Serwisy komputerowe charakteryzują się tym, że sprzęt naprawiany jest na miejscu u klienta lub zabierany z domu do firmy a po naprawie odwożony klientowi. Czyż to nie wygodne? Pogotowie komputerowe to szybki tani i wygodny sposób rozwiązania Twoich problemów z komputerem! Serwisy komputerowe to często nie tylko naprawa komputerów ale również szkolenia z dziedziny jaką są komputery. Pomoc w używaniu oprogramowania, bezpieczeństwo w sieci, personalizacja komputera. Zapraszamy do korzystania z listy specjalistów w dziedzinie napraw komputerów. Nie chcesz mieć więcej problemów z komputerem, zapoznaj się z listą pogotowi komputerowych w Olsztynie.
pogotowie komputerowe

Firma Informatyczna HEYTECH - Komputery, Strony internetowe, Usługi informatyczne

Zajmujemy się wsparciem informatycznym firm i serwisem komputerów również u klientów indywidualnych. Pozatym dostarczamy przedsiębiorstwom markowe komputery, instalujemy na nich oprogramowanie i tworzymy sieci przewodowe LAN oraz bezprzewodowe WLAN.

Telefoniczne wsparcie techniczne oraz usługi pogotowia komputerowego w godzinach od 18.00 do 7.00 świadczymy klientom z podpisanymi umowami serwisowymi. Jeśli są Państwo zainteresowani podpisaniem takiej umowy, prosimy kontaktować się z nami pod adresem: biuro@heytech.pl.Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć Umowa na stały serwis komputerów uprawnia do pozyskiwania od nas telefonicznego wsparcia technicznego 24/7, oraz zamawiania usług w trybie pilnym po preferencyjnych stawkach cenowych.

 

Pobieramy opłatę tylko w razie realnego wyeliminowania problemu, przy stałej współpracy mogą Państwo liczyć na atrakcyjne rabaty.

Poniżej zamieszczamy również listę wybranych usług wraz z ich wiążącymi cenami:

1. Instalacja systemu operacyjnego Windows/Linux wraz z programami i sterownikami – 130 zł

2. Instalacja sterowników lub programów – 50 zł

3. Podział łącza internetowego przewodowo lub bezprzewodowo do 2 komputerów – 70 zł

4. Zorganizowanie sieci wewnętrznej w firmie – 35 zł za każdy komputer

5. Wyczyszczenie systemu ze zbędnych aplikacji – 50 zł

6. Konserwacja i wyciszanie sprzętu - 50 zł/za komputer

ul. Kościuszki 23
Olsztyn - Jaroty
Warmińsko-Mazurskie
nr. konta 45 1140 2004 0000 3602 5520 8684

biuro@heytech.plTen adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
tel. serwis: 513133144
tel. webmaster: 501087353

Zapraszamy do pytania o szczegóły oferty.

Polecane strony:

Problem z: instalacją Windowsa, odzyskiwaniem danych, żle działającym komputerem, Twój komputer ciągle się zawiesza, nie wiesz jakiego Windowsa wybrać, chciałbyś kupić komputer do grania a nie wiesz z jakich podzespołów powinien się składać, nakuka podstaw obługi komputera, instalacja nowych urzadzeń i podzespołów komputerowych, konfiguracja łącza internetowego, sieć lokalna, instalacja i konfiguracja antywirusów.

Pogotowie komputerowe Warszawa

Pogotowie komputerowe Poznań

Pogotowie komputerowe Wrocław

Pogotowie komputerowe Szczecin

Pogotowie komputreowe Rzeszów

Pogotowie komputerowe Olsztyn

Pogotowie komputerowe Toruń

Pogotowie komputerowe Katowice

Pogotowie komputerowe Kraków

Pogotowie komputerowe Łódź

Pogotowie komputerowe Gdańsk

Zapraszamy do nowego serwisu komputerowego www.pogotowie-naprawa-komputerow.warszawa.pl. Znajdziecie tam ciekawe informacje dotyczące sprzetu komputerowego.

Copyrights(c) NAPRAWA-KOMPUTEROW.waw.pl