Pogotowie komputerowe, naprawa komputerów Łódź

Masz problem z komputerem ? Jeśli mieszkasz w Łodzi lub w okolicach Łodzi, ta lista poniżej powinna Ci się przydać. Serwisy komputerowe charakteryzują się tym, że sprzęt naprawiany jest na miejscu u klienta lub zabierany z domu do firmy a po naprawie odwożony klientowi. Czyż to nie wygodne? Pogotowie komputerowe to szybki tani i wygodny sposób rozwiązania Twoich problemów z komputerem! Serwisy komputerowe to często nie tylko naprawa komputerów ale również szkolenia z dziedziny jaką są komputery. Pomoc w używaniu oprogramowania, bezpieczeństwo w sieci, personalizacja komputera. Zapraszamy do korzystania z listy specjalistów w dziedzinie napraw komputerów. Nie chcesz mieć więcej problemów z komputerem, zapoznaj się z listą pogotowi komputerowych w Łodzi.
pogotowie komputerowe

start - @ Pogotowie komputerowe Łódź, projektowanie stron WWW - 24h @

Przyjmujemy każde, nawet najbardziej nietypowe zlecenia. Działamy na terenie miasta Łodzi i okolic. Przez całą dobę serwisant czeka na zgłoszenia od Państwa.

tel. 519-744-520

Przeprowadzilismy ankiety i badania rynku. Coraz więcej osób w Polsce posiada w swoich domach sprzęt komputerowy, oraz dostęp do Internetu i zapotrzebowanie na usługi serwisowe jest coraz większe.

Niestety, większość serwisów komputerowych pracuje w godzinach 10 - 18, co często koliduje z godzinami Państwa pracy. Dlatego postanowilismy wyjśc naprzeciw potrzebom Naszych Klientów i stworzylismy całodobowy serwis terenowy.

Naprawą komputerów zajmujemy się od 1993 roku, dzieki czemu posiadamy odpowiednią wiedzę i praktykę w tej dziedzinie. Posiadamy duże doświadczenie w zakresie serwisu wielu różnych modeli komputerów, oraz urzadzeń peryferyjnych.

Staramy się sprostać oczekiwaniom Klienta, dlatego w profesjonalny i odpowiedzialny sposób podchodzimy do usług jakie oferujemy.

Prowadzimy serwis wyjazdowy w godzinach indywidualnie ustalonych z Klientem. Świadczymy usługi informatyczne, polegające na zapewnieniu prawidłowego funkcjonowania sprzętu i oprogramowania komputerowego Klienta, powszechnie znane jako serwis pc lub pogotowie komputerowe.

Wśród usług tych wymienić można montaż, modernizację, naprawy komputerów, instalację i konfigurację oprogramowania, oraz usuwanie problemów w jego funkcjonowaniu. Ponadto do profilu działalności należy administracja i utrzymanie sieci komputerowych.

Usługi te wykonywane są zarówno jako doraźne interwencje na wezwanie Klienta, jak też jako stała opieka informatyczna. Zasadniczo wszystkie usługi realizowane są w siedzibie Klienta. Nasze usługi kierujemy do firm oraz osób prywatnych.

Zajmujemy się także instalacją systemów operacyjnych i oprogramowania oraz ich konfiguracją.


Oświadczamy, iż nasza działalność nie ma na celu rozpowszechniania pirackich kopii oprogramowania komputerowego. Również nie sprawdzamy i nie odpowiadamy za legalność oprogramowania zainstalowanego na komputerach Naszego Klienta. Ponadto, jesteśmy zobowiązani do zachowania tajemnicy zawodowowej i nie udzielania informacji o materiałach i danych znajdujących się na komputerach Naszych Klientów.
 

Polecane strony:

Problem z: instalacją Windowsa, odzyskiwaniem danych, żle działającym komputerem, Twój komputer ciągle się zawiesza, nie wiesz jakiego Windowsa wybrać, chciałbyś kupić komputer do grania a nie wiesz z jakich podzespołów powinien się składać, nakuka podstaw obługi komputera, instalacja nowych urzadzeń i podzespołów komputerowych, konfiguracja łącza internetowego, sieć lokalna, instalacja i konfiguracja antywirusów.

Pogotowie komputerowe Warszawa

Pogotowie komputerowe Poznań

Pogotowie komputerowe Wrocław

Pogotowie komputerowe Szczecin

Pogotowie komputreowe Rzeszów

Pogotowie komputerowe Olsztyn

Pogotowie komputerowe Toruń

Pogotowie komputerowe Katowice

Pogotowie komputerowe Kraków

Pogotowie komputerowe Łódź

Pogotowie komputerowe Gdańsk

Zapraszamy do nowego serwisu komputerowego www.pogotowie-naprawa-komputerow.warszawa.pl. Znajdziecie tam ciekawe informacje dotyczące sprzetu komputerowego.

Copyrights(c) NAPRAWA-KOMPUTEROW.waw.pl