Pogotowie komputerowe, naprawa komputerów Kraków

Masz problem z komputerem ? Jeśli mieszkasz w Krakowie lub w okolicach Krakowa, ta lista poniżej powinna Ci się przydać. Serwisy komputerowe charakteryzują się tym, że sprzęt naprawiany jest na miejscu u klienta lub zabierany z domu do firmy a po naprawie odwożony klientowi. Czyż to nie wygodne? Pogotowie komputerowe to szybki tani i wygodny sposób rozwiązania Twoich problemów z komputerem! Serwisy komputerowe to często nie tylko naprawa komputerów ale również szkolenia z dziedziny jaką są komputery. Pomoc w używaniu oprogramowania, bezpieczeństwo w sieci, personalizacja komputera. Zapraszamy do korzystania z listy specjalistów w dziedzinie napraw komputerów. Nie chcesz mieć więcej problemów z komputerem, zapoznaj się z listą pogotowi komputerowych w Krakowie.
pogotowie komputerowe

Usługi informatyczne Kraków, Pogotowie komputerowe Kraków, Serwis komputerowy Krakow, Naprawa komputerów Krakow

USŁUGI INFORMATYCZNE DLA FIRMY i DOMU, KRAKÓW i OKOLICE

MTK MORION
Stankiewicz, Kurdziel spółka jawna
ul. Wybickiego 7
31-261 Kraków

BIURO:
ul. Narutowicza 1
32-020 Wieliczka


tel.+48 12 288 32 44
fax +48 12 278 30 84


Realizacja usług PC5 opiera się o dwie bardzo korzystne dla naszych klientów zasady:


Prace wyceniamy zawsze przed rozpoczęciem ich realizacji, dla tego po otrzymaniu wyceny można zrezygnować bez poniesienia kosztów.

Nie zapłacisz za usługę jeśli problem który zgłosiłeś nie zostanie rozwiązany.

 

Szczegółowe zasady realizacji usług na wezwanie - pogotowie komputerowe

1. Zgłoszenie potrzeby wykonania usługi „na wezwanie” odbywa się telefonicznie (722-08-75-40 opłata za połączenie ze zwykłym numerem w sieci Plus GSM) lub przez formularz na stronie „Zgłoszenie

2. Po otrzymaniu zgłoszenia PC5 poddaje wstępnej analizie zgłoszony problem i podejmuje decyzję o podjęciu lub nie podjęciu zgłoszenia. W przypadku podjęcia zgłoszenia ustalany jest z klientem czas i miejsce wizyty specjalisty.


3. Na miejscu u klienta specjalista dokonuje szczegółowej analizy problemu w wyniku której przedstawi Zgłaszającemu wycenę prac lub odstąpi od ich realizacji. Po otrzymaniu wyceny Zgłaszający może zrezygnować z usługi. W przypadku rezygnacji którejkolwiek ze stron PC5 pobiera opłatę za dojazd specjalisty w wysokości 20 PLN brutto.


4. Po zaakceptowaniu ceny i warunków technicznych przez Zgłaszającego, specjalista PC5 przystępuje do realizacji zlecenia. W trakcie prac, PC5 może odstąpić od realizacji zlecenia jeśli uzna że zaszły okoliczności które uniemożliwiają zakończenie prac.


5. Po zakończeniu prac klient dokonuje ich odbioru.


6.Po pozytywnym odbiorze, za wykonane usługi, specjalista wystawia fakturę VAT (na miejscu u klienta). Wszelkie płatności wynikające z realizacji usług „na wezwanie” są dokonywane gotówką na ręce specjalisty wykonującego usługę, w momencie otrzymania faktury.


 

Polecane strony:

Problem z: instalacją Windowsa, odzyskiwaniem danych, żle działającym komputerem, Twój komputer ciągle się zawiesza, nie wiesz jakiego Windowsa wybrać, chciałbyś kupić komputer do grania a nie wiesz z jakich podzespołów powinien się składać, nakuka podstaw obługi komputera, instalacja nowych urzadzeń i podzespołów komputerowych, konfiguracja łącza internetowego, sieć lokalna, instalacja i konfiguracja antywirusów.

Pogotowie komputerowe Warszawa

Pogotowie komputerowe Poznań

Pogotowie komputerowe Wrocław

Pogotowie komputerowe Szczecin

Pogotowie komputreowe Rzeszów

Pogotowie komputerowe Olsztyn

Pogotowie komputerowe Toruń

Pogotowie komputerowe Katowice

Pogotowie komputerowe Kraków

Pogotowie komputerowe Łódź

Pogotowie komputerowe Gdańsk

Zapraszamy do nowego serwisu komputerowego www.pogotowie-naprawa-komputerow.warszawa.pl. Znajdziecie tam ciekawe informacje dotyczące sprzetu komputerowego.

Copyrights(c) NAPRAWA-KOMPUTEROW.waw.pl