Pogotowie komputerowe, naprawa komputerów Gorzów Wielkopolski

Masz problem z komputerem ? Jeśli mieszkasz w Gorzowie Wielkopolskim lub w okolicach Gorzowa, ta lista poniżej powinna Ci się przydać. Serwisy komputerowe charakteryzują się tym, że sprzęt naprawiany jest na miejscu u klienta lub zabierany z domu do firmy a po naprawie odwożony klientowi. Czyż to nie wygodne? Pogotowie komputerowe to szybki tani i wygodny sposób rozwiązania Twoich problemów z komputerem! Serwisy komputerowe to często nie tylko naprawa komputerów ale również szkolenia z dziedziny jaką są komputery. Pomoc w używaniu oprogramowania, bezpieczeństwo w sieci, personalizacja komputera. Zapraszamy do korzystania z listy specjalistów w dziedzinie napraw komputerów. Nie chcesz mieć więcej problemów z komputerem, zapoznaj się z listą pogotowi komputerowych w Gorzowie Wielkopolskim.
pogotowie komputerowe

Serwis Komputerowy Gorzow Wlkp ,Pogotowie Komputerowe Gorzow Wlkp ,Naprawa Komputerow Gorzow IT-LAND

Świadczymy usługi serwisowe sprzętu komputerowego, peryferii i szeroko pojętej informatyki. Projektowania i wykonania Domowej Sieci Komputerowej (podział łącza internetowego) przewodowej i bezprzewodowej (LAN,WiFi) wraz z przeszkoleniem

"IT-LAND" Łukassz Andrzejak
NIP: 599-268-62-03
66-400 Gorzów Wielkopolski
ul.Pułaskiego

Telefon ERA:
+48 608 580 926

Telefon ORANGE:
+48 510 316 033

E-MAIL: landpost@gmail.com


Przybliżony zakres świadczonych usług.

Kompleksowa obsługa programowa i sprzętowa (SPRZEDAŻ URZĄDZEŃ, INSTALACJA OPROGRAMOWANIA, DOBÓR SPRZĘTU). ATRAKCYJNE CENY.

* Sprzęt (Hardware): Komputery stacjonarne i Laptopy ...

Diagnozowanie usterek stacji roboczych (PC, Notebook). Testy wydolnościowe (sprawnościowe). Naprawa i rozbudowa stacji komputerowych, urządzeń peryferyjnych. Wymiana uszkodzonych komponentów. Instalacja urządzeń peryferyjnych (drukarki, kamery, skanery...) Okresowe przeglądy.

* Oprogramowanie (Software): Systemy operacyjne, antywirusy...

Przywracanie, instalacja i reinstalacja systemów operacyjnych rodziny Windows i Linux. Konfiguracja systemów, pełna aktualizacja i instalacja oprogramowania dodatkowego (OpenOffice, Office, Antywirusy, Firewall-e itp..). Konfiguracja programów użytkowych (poczta, komunikatory...) Odzyskiwanie utraconych danych. Usówanie zapomnianych haseł w systemach operacyjnych rodziny Windows. Wykonywanie kopii bezpieczeństwa danych (archiwizacja).

* Sieci (LAN,WiFi): Routery, punkty dostępowe, okablowanie...

Podział przewodowy (LAN) i bezprzewodowy (WiFi) łącza internetowego dla dowolnej liczby jednostek komputerowych (Laptop, PC) różnych operatorów: telewizja kablowa, łącza telefoniczne... Przeszkolenie z zakresu konfigurowania punktów dostępowych i konfiguracja komponentów infrastruktury sieci.

* Nie została wyszczególniona usługa która Cię interesuje ? ZADZWOŃ, NA PEWNO ZNAJDZIEMY ROZWIĄZANIE.

Polecane strony:

Problem z: instalacją Windowsa, odzyskiwaniem danych, żle działającym komputerem, Twój komputer ciągle się zawiesza, nie wiesz jakiego Windowsa wybrać, chciałbyś kupić komputer do grania a nie wiesz z jakich podzespołów powinien się składać, nakuka podstaw obługi komputera, instalacja nowych urzadzeń i podzespołów komputerowych, konfiguracja łącza internetowego, sieć lokalna, instalacja i konfiguracja antywirusów.

Pogotowie komputerowe Warszawa

Pogotowie komputerowe Poznań

Pogotowie komputerowe Wrocław

Pogotowie komputerowe Szczecin

Pogotowie komputreowe Rzeszów

Pogotowie komputerowe Olsztyn

Pogotowie komputerowe Toruń

Pogotowie komputerowe Katowice

Pogotowie komputerowe Kraków

Pogotowie komputerowe Łódź

Pogotowie komputerowe Gdańsk

Zapraszamy do nowego serwisu komputerowego www.pogotowie-naprawa-komputerow.warszawa.pl. Znajdziecie tam ciekawe informacje dotyczące sprzetu komputerowego.

Copyrights(c) NAPRAWA-KOMPUTEROW.waw.pl