Pogotowie komputerowe, naprawa komputerów Gorzów Wielkopolski

Masz problem z komputerem ? Jeśli mieszkasz w Gorzowie Wielkopolskim lub w okolicach Gorzowa, ta lista poniżej powinna Ci się przydać. Serwisy komputerowe charakteryzują się tym, że sprzęt naprawiany jest na miejscu u klienta lub zabierany z domu do firmy a po naprawie odwożony klientowi. Czyż to nie wygodne? Pogotowie komputerowe to szybki tani i wygodny sposób rozwiązania Twoich problemów z komputerem! Serwisy komputerowe to często nie tylko naprawa komputerów ale również szkolenia z dziedziny jaką są komputery. Pomoc w używaniu oprogramowania, bezpieczeństwo w sieci, personalizacja komputera. Zapraszamy do korzystania z listy specjalistów w dziedzinie napraw komputerów. Nie chcesz mieć więcej problemów z komputerem, zapoznaj się z listą pogotowi komputerowych w Gorzowie Wielkopolskim.
pogotowie komputerowe

Active-Com - Serwis komputerowy, komputery, oprogramowanie komputerowe

Jesteśmy firmą świadczącą usługi serwisowe w zakresie szeroko pojętej informatyki. Zajmujemy się również sprzedażą sprzętu komputerowego jak również oprogramowania. Prowadzimy również usługi wdrożeniowe i outsourcingowe.

TEL. +48 667 72 74 72

Firma Active-Com powstała w 2007r. Pragniemy oferować Państwu usługi na najwyższym poziomie i z najwyższą starannością wykorzystując przy tym naszą wiedzę z zakresu informatyki. Specjalizujemy się głównie w serwisie sprzętu komputerowego oraz w świadczeniu usług wdrożeniowych oprogramowania komputerowego. Posiadamy również w sprzedaży wszelkiego rodzaju sprzęt komputerowy, peryferia komputerowe i elektronikę użytkową.

Zachęcamy Państwa do podjęcia z nami współpracy. Podejmując taką współpracę macie Państwo zapewnioną kompleksową obsługę informatyczną firmy i domu. Zapewniamy szybki czas reakcji na zgłoszenia serwisowe. Oddając sprzęt w nasze ręce macie Państwo pewność, że wszystko będzie działać tak jak powinno i zostaniecie odciążeni od dodatkowych kłopotów. Będziecie się mogli skupić na tym co dla Was jest najważniejsze.

Od 2009r. firma Active-Com jako oficjalny dystrybutor Silicon Power może zaoferowac Państwu karty pamięci, pamięci flash, usb, oraz dyski SSD.

Jako firma usługowa świadczymy dla Państwa usługi w zakresie serwisu komputerowego, lecz nie tylko. Zakres naszych usług jest szeroki i zawsze może być dostosowany do Państwa potrzeb indywidualnych.

Zakres świadczonych przez nas usług to m.in.:

* projektowanie i wykonawstwo lokalnych sieci strukturalnych LAN i Wi-Fi
* naprawa, serwis oraz modernizacja komputerów stacjonarnych i notebooków
* komputeryzacja przedsiębiorstw
* wdrożenia oprogramowania w firmach
* konfigurowanie zestawów komputerowych
* instalacja, deinstalacja oprogramowania komputerowego
* prezentacje multimedialne
* grafika komputerowa 2D i wizualizacje 3D
* prowadzenie szkoleń w zakresie obsługi komputera
* ochrona i archiwizacja danych


Świadczymy również inne usługi informatyczne w zależności od potrzeb indywidualnych klienta.

Dojazd do klienta w Gorzowie Wlkp. jest DARMOWY.

 

Oferujemy również stałą opiekę serwisową dla firm, które podpiszą z nami umowę na obsługę informatyczną swojej firmy. Cena abonamentu miesięcznego jest uzależniona od ilości komputerów znajdujących się w firmie i zakresu usług jakie zostaną zawarte w umowie.

Polecane strony:

Problem z: instalacją Windowsa, odzyskiwaniem danych, żle działającym komputerem, Twój komputer ciągle się zawiesza, nie wiesz jakiego Windowsa wybrać, chciałbyś kupić komputer do grania a nie wiesz z jakich podzespołów powinien się składać, nakuka podstaw obługi komputera, instalacja nowych urzadzeń i podzespołów komputerowych, konfiguracja łącza internetowego, sieć lokalna, instalacja i konfiguracja antywirusów.

Pogotowie komputerowe Warszawa

Pogotowie komputerowe Poznań

Pogotowie komputerowe Wrocław

Pogotowie komputerowe Szczecin

Pogotowie komputreowe Rzeszów

Pogotowie komputerowe Olsztyn

Pogotowie komputerowe Toruń

Pogotowie komputerowe Katowice

Pogotowie komputerowe Kraków

Pogotowie komputerowe Łódź

Pogotowie komputerowe Gdańsk

Zapraszamy do nowego serwisu komputerowego www.pogotowie-naprawa-komputerow.warszawa.pl. Znajdziecie tam ciekawe informacje dotyczące sprzetu komputerowego.

Copyrights(c) NAPRAWA-KOMPUTEROW.waw.pl