Pogotowie komputerowe, naprawa komputerów Gdańsk

Masz problem z komputerem ? Jeśli mieszkasz w Gdańsku lub w okolicach Gdańska, ta lista poniżej powinna Ci się przydać. Serwisy komputerowe charakteryzują się tym, że sprzęt naprawiany jest na miejscu u klienta lub zabierany z domu do firmy a po naprawie odwożony klientowi. Czyż to nie wygodne? Pogotowie komputerowe to szybki tani i wygodny sposób rozwiązania Twoich problemów z komputerem! Serwisy komputerowe to często nie tylko naprawa komputerów ale również szkolenia z dziedziny jaką są komputery. Pomoc w używaniu oprogramowania, bezpieczeństwo w sieci, personalizacja komputera. Zapraszamy do korzystania z listy specjalistów w dziedzinie napraw komputerów. Nie chcesz mieć więcej problemów z komputerem, zapoznaj się z listą pogotowi komputerowych w Gdańsku.
pogotowie komputerowe

Pogotowie komputerowe POMOC24 - Trójmiasto - 24H/7D - T:507 464 899 - Gdańsk- Sopot - Gdynia

Oferujemy Państwu pogotowie komputerowe z dojazdem do klienta na terenie Trójmiasta i okolic (Gdańsk - Sopot - Gdynia - Pruszcz Gdański - Straszyn) przez 7 dni w tygodniu.

T: 507 464 899
E: help@pomoc24.net
GG: 2148348

Oferujemy Państwu pogotowie komputerowe z dojazdem do klienta na terenie Trójmiasta i okolic (Gdańsk - Sopot - Gdynia - Pruszcz Gdański - Straszyn) przez 7 dni w tygodniu.

 

Rozwiążemy u Państwa w domu wszelkie problemy związane z komputerem takie jak usuwanie wirusów i trojanów, naprawa badz reinstalacja uszkodzonego systemu Windows, odblokowanie konta zabezpieczonego hasłem, odzyskanie skasowanych danych, optymalizacja, modernizacja komputera i wiele innych.

Nie pobieramy opłat za godzinę tylko za wykonaną usługę. Zapewniamy miłą i fachową obsługę w domu klienta.


Przykładowe ceny:

Usługa Cena
Dojazd 0 zł‚
Odwirusowanie komputera 30-70 zł‚
Instalacja Windows 30 zł‚
Podział dysku twardego na partycje i formatowanie 30-50 zł‚
Instalacja urządzeń zewnętrznych (skanery,drukarki,urządzenia wielofunkcyjne) 30-50 zł‚
Instalacja dodatkowych napędów, pamięci, kart rozszerzeń 30-50 zł‚
Wymiana uszkodzonej części komputera 30-50 zł‚
Konfiguracja sieci LAN, WiFi w domu 50-80 zł‚

Polecane strony:

Problem z: instalacją Windowsa, odzyskiwaniem danych, żle działającym komputerem, Twój komputer ciągle się zawiesza, nie wiesz jakiego Windowsa wybrać, chciałbyś kupić komputer do grania a nie wiesz z jakich podzespołów powinien się składać, nakuka podstaw obługi komputera, instalacja nowych urzadzeń i podzespołów komputerowych, konfiguracja łącza internetowego, sieć lokalna, instalacja i konfiguracja antywirusów.

Pogotowie komputerowe Warszawa

Pogotowie komputerowe Poznań

Pogotowie komputerowe Wrocław

Pogotowie komputerowe Szczecin

Pogotowie komputreowe Rzeszów

Pogotowie komputerowe Olsztyn

Pogotowie komputerowe Toruń

Pogotowie komputerowe Katowice

Pogotowie komputerowe Kraków

Pogotowie komputerowe Łódź

Pogotowie komputerowe Gdańsk

Zapraszamy do nowego serwisu komputerowego www.pogotowie-naprawa-komputerow.warszawa.pl. Znajdziecie tam ciekawe informacje dotyczące sprzetu komputerowego.

Copyrights(c) NAPRAWA-KOMPUTEROW.waw.pl