Pogotowie komputerowe, naprawa komputerów Bydgoszcz

Masz problem z komputerem ? Jeśli mieszkasz w Bydgoszczy lub w okolicach Bydgoszczy, ta lista poniżej powinna Ci się przydać. Serwisy komputerowe charakteryzują się tym, że sprzęt naprawiany jest na miejscu u klienta lub zabierany z domu do firmy a po naprawie odwożony klientowi. Czyż to nie wygodne? Pogotowie komputerowe to szybki tani i wygodny sposób rozwiązania Twoich problemów z komputerem! Serwisy komputerowe to często nie tylko naprawa komputerów ale również szkolenia z dziedziny jaką są komputery. Pomoc w używaniu oprogramowania, bezpieczeństwo w sieci, personalizacja komputera. Zapraszamy do korzystania z listy specjalistów w dziedzinie napraw komputerów. Nie chcesz mieć więcej problemów z komputerem, zapoznaj się z listą pogotowi komputerowych w Bydgoszczy.
pogotowie komputerowe

Pogotowie komputerowe Bydgoszcz, Nakło nad Notecią - SiZ

Kompleksowa obsługa informatyczno-elektroniczna
(firm oraz klientów indywidualnych)k
omputery sprzedaż, serwis, modernizacja

SiZ
ul. Halicka 30/10, 85-137 Bydgoszcz (adres do korespondencji)
tel. 052 552 46 48, fax 022 213 96 87
tel. kom. 0 607 897 287
godz. 10-18 (dla firm z podpisaną umową serwisową całodobową - 24/7)

 

Firma SiZ powstała w 2003 roku jako firma świadcząca usługi informatyczne dla firm oraz osób prywatnych.

Swoje usługi świadczymy głównie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego (głównie miejscowości: Bydgoszcz, Nakło nad Notecią, Potulice) gdzie działamy także jako pogotowie komputerowe, ale z racji możliwości wykonywania telepracy niektóre nasze usługi np. tworzenie stron www, czy grafiki możemy wykonywać zdalnie niezależnie od lokalizacji firmy zleceniodawcy.

Do klienta podchodzimy indywidualnie, poznając jego potrzeby, a jednocześnie jesteśmy odpowiedzialni za wykonane usługi. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej opieki informatycznej za rozsądną cenę.

Główną propozycją dla naszych stałych klientów są miesięczne pakiety kwotowe do wykorzystania na wybrane usługi oraz koszty dojazdu w danym miesiącu.

Polecane strony:

Problem z: instalacją Windowsa, odzyskiwaniem danych, żle działającym komputerem, Twój komputer ciągle się zawiesza, nie wiesz jakiego Windowsa wybrać, chciałbyś kupić komputer do grania a nie wiesz z jakich podzespołów powinien się składać, nakuka podstaw obługi komputera, instalacja nowych urzadzeń i podzespołów komputerowych, konfiguracja łącza internetowego, sieć lokalna, instalacja i konfiguracja antywirusów.

Pogotowie komputerowe Warszawa

Pogotowie komputerowe Poznań

Pogotowie komputerowe Wrocław

Pogotowie komputerowe Szczecin

Pogotowie komputreowe Rzeszów

Pogotowie komputerowe Olsztyn

Pogotowie komputerowe Toruń

Pogotowie komputerowe Katowice

Pogotowie komputerowe Kraków

Pogotowie komputerowe Łódź

Pogotowie komputerowe Gdańsk

Zapraszamy do nowego serwisu komputerowego www.pogotowie-naprawa-komputerow.warszawa.pl. Znajdziecie tam ciekawe informacje dotyczące sprzetu komputerowego.

Copyrights(c) NAPRAWA-KOMPUTEROW.waw.pl