Pogotowie komputerowe, naprawa komputerów Bydgoszcz

Masz problem z komputerem ? Jeśli mieszkasz w Bydgoszczy lub w okolicach Bydgoszczy, ta lista poniżej powinna Ci się przydać. Serwisy komputerowe charakteryzują się tym, że sprzęt naprawiany jest na miejscu u klienta lub zabierany z domu do firmy a po naprawie odwożony klientowi. Czyż to nie wygodne? Pogotowie komputerowe to szybki tani i wygodny sposób rozwiązania Twoich problemów z komputerem! Serwisy komputerowe to często nie tylko naprawa komputerów ale również szkolenia z dziedziny jaką są komputery. Pomoc w używaniu oprogramowania, bezpieczeństwo w sieci, personalizacja komputera. Zapraszamy do korzystania z listy specjalistów w dziedzinie napraw komputerów. Nie chcesz mieć więcej problemów z komputerem, zapoznaj się z listą pogotowi komputerowych w Bydgoszczy.
pogotowie komputerowe

OdOkomp - pogotowie informatyczne

Naszą ofertę kierujemy do firm, które nie mają potrzeby zatrudniania na stałe informatyka, ale chcą mieć zapewnioną pełną obsługę informatyczną od wgrywania aktualizacji, poprzez zapewnienie bezpieczeństwa informacji znajdujących się na komputerach, po pomoc i doradztwo przy wyborze najlepszych rozwiązań.

Grzegorz Pietras
tel. 887 788 629

ODOKOMP
fax. (052) 344 65 83

Naszą ofertę kierujemy do firm, które nie mają potrzeby zatrudniania na stałe informatyka, ale chcą mieć zapewnioną pełną obsługę informatyczną od wgrywania aktualizacji, poprzez zapewnienie bezpieczeństwa informacji znajdujących się na komputerach, po pomoc i doradztwo przy wyborze najlepszych rozwiązań.

Oferta obejmuje:

* od dwóch do czterech wizyt w państwa firmie w ciągu miesiąca, podczas których archiwizujemy kluczowe dane w dwóch kopiach
* pomoc przy rozwiązywaniu wszelkich problemów informatycznych
* nadzór telefoniczny i internetowy (poprzez komunikatory gadu-gadu, skype czy mailowo)
* konserwację sprzętu komputerowego— raz na kwartał
* instalację i aktualizację: systemów operacyjnych, najnowszych sterowników, oprogramowania oraz sprzętu komputerowego
* sprzedaż komputerów i urządzeń peryferyjnych
* instalację sieci komputerowej
* administrowanie serwerów rodziny Windows
* drobne szkolenia z zakresu obsługi wybranego oprogramowania

Polecane strony:

Problem z: instalacją Windowsa, odzyskiwaniem danych, żle działającym komputerem, Twój komputer ciągle się zawiesza, nie wiesz jakiego Windowsa wybrać, chciałbyś kupić komputer do grania a nie wiesz z jakich podzespołów powinien się składać, nakuka podstaw obługi komputera, instalacja nowych urzadzeń i podzespołów komputerowych, konfiguracja łącza internetowego, sieć lokalna, instalacja i konfiguracja antywirusów.

Pogotowie komputerowe Warszawa

Pogotowie komputerowe Poznań

Pogotowie komputerowe Wrocław

Pogotowie komputerowe Szczecin

Pogotowie komputreowe Rzeszów

Pogotowie komputerowe Olsztyn

Pogotowie komputerowe Toruń

Pogotowie komputerowe Katowice

Pogotowie komputerowe Kraków

Pogotowie komputerowe Łódź

Pogotowie komputerowe Gdańsk

Zapraszamy do nowego serwisu komputerowego www.pogotowie-naprawa-komputerow.warszawa.pl. Znajdziecie tam ciekawe informacje dotyczące sprzetu komputerowego.

Copyrights(c) NAPRAWA-KOMPUTEROW.waw.pl