Pogotowie komputerowe, naprawa komputerów Białystok

Masz problem z komputerem ? Jeśli mieszkasz w Białymstoku lub w okolicach Białegostoku, ta lista poniżej powinna Ci się przydać. Serwisy komputerowe charakteryzują się tym, że sprzęt naprawiany jest na miejscu u klienta lub zabierany z domu do firmy a po naprawie odwożony klientowi. Czyż to nie wygodne? Pogotowie komputerowe to szybki tani i wygodny sposób rozwiązania Twoich problemów z komputerem! Serwisy komputerowe to często nie tylko naprawa komputerów ale również szkolenia z dziedziny jaką są komputery. Pomoc w używaniu oprogramowania, bezpieczeństwo w sieci, personalizacja komputera. Zapraszamy do korzystania z listy specjalistów w dziedzinie napraw komputerów. Nie chcesz mieć więcej problemów z komputerem, zapoznaj się z listą pogotowi komputerowych w Białymstoku.
pogotowie komputerowe

LH Serwis Komputerowy

LH Serwis Komputerowy pomaga uporać się z większością tych problemów.

Serwis
poniedziałek - piątek: 830 - 1800
sobota: 1000 - 1400

Komputery - Sklep
poniedziałek - piątek: 1000 - 1800
sobota: 1000 - 1400

Serwis
kropy @ (21K) LH - Serwis Komputerowy
ul. Wyszyńskiego 2/1 lok. 115
15-888 Białystok
tel. (0-85) 744-48-46
fax. (0-85) 744-48-60

e-mails:
Serwis komputerów i drukarek
Napełnianie atramentów i tonerów do drukarek

Krzysztof Karczewski - właściciel
Piotr Niedźwiedź - serwis komputerowy
Krzysztof Karczewski - regeneracja wkładów
Aneta Toczydłowska - płatności i finanse
Małgorzata Pawelczyk - zamówienia

Komputery
LH - Komputery
ul. Wyszyńskiego 2/1 lok. 102
15-888 Białystok
tel. (0-85) 745-19-68
fax. (0-85) 745-19-68

 

Sprzęt komputerowy jest często kapryśny. Komputery zawieszają się lub w ogóle nie można ich uruchomić, a zalana herbatą klawiatura razi prądem.Rola drukarek jest często niedoceniana. To Kopciuszek komputerowej rzeczywistości.A przecież, gdy się zepsuje, potrafi zablokować pracę wielu osobom. LH Serwis Komputerowy pomaga uporać się z większością tych problemów.

Bezpieczeństwo danych

Nigdy nie kasujemy żadnych danych z dysków komputera. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, w ciągu kilku minut możemy przywrócić stan sprzed naszej interwencji. Możemy też wykonać dodatkowe zapasowe kopie danych na dyskach CD-R, jeżeli istnieje podejrzenie uszkodzenia twardego dysku, lub odzyskać pliki przypadkowo skasowane przez użytkownika.

Szybkość reakcji

Natychmiastowa reakcja, krótkie terminy większość zgłoszeń realizujemy jeszcze tego samego dnia/, możliwość wypożyczenia sprzętu zastępczego na czas naprawy to nasze atuty.

Istnieje możliwość podpisania umowy serwisowej, gwarantującej Państwu ustalony, krótszy czas reakcji, możliwość otrzymania sprzętu zastępczego na czas naprawy oraz dostęp do linii telefonicznej HELPDESK

Dlatego tak wiele wymagających firm powierzyło nam monitorowanie stanu swojego sprzętu
i programowania.

Czas pracy

Często zdarza się, że sprzęt komputerowy nie może zostać wyłączony w ciągu dnia w celu wykonania koniecznej naprawy lub konserwacji. W takiej sytuacji proponujemy wykonanie usługi poza Państwa godzinami pracy tak, aby następnego dnia rano użytkownik zastał sprawny, działający sprzęt.


Ekonomia to się opłaca!

Obsługa przez LH Serwis Komputerowy jest tańsza i skuteczniejsza niż zatrudnienie dodatkowego pracownika informatyka. Jest też tańsza i wygodniejsza niż praca na niesprawnym sprzęcie. Każdy z serwisantów pracujących w Last Hope specjalizuje się
w swoim dziale, a razem tworzymy zespół zdolny rozwiązać każdy Państwa problem ze sprzętem komputerowym.


Odzyskiwanie i Kasowanie Danych

Odzyskiwanie utraconych danych

 

Żyjemy w erze informacyjnej. Wiele z naszych prac powstaje w wersji elektronicznej. Nie zawsze drukujemy jej efekty, często nie robimy również kopii zapasowych. Żyjąc w globalnej wiosce nie zawsze jesteśmy świadomi czyhających na nas w niej niebezpieczeństw.
Jesteśmy za to często narażeni na wirusy zagrażające naszym komputerom i ich informacjach na dyskach.

LH Serwis Komputerowy to nie tylko naprawa uszkodzonych komputerów, drukarek i innych sprzętów, ale również specjaliści od odzyskiwania utraconych danych.

Utrata danych zdarza się chyba każdemu z nas. To niechcący zaznaczymy nie ten plik do kasowania, to dziecko uczy się na informatyka często również złapiemy 'robaka', który skutecznie zniszczy nasze dokumenty. Nawet najlepsze przygotowanie, nie zawsze uchroni nas przed utratą danych. Dlatego często nasi Klienci mówią do nas "jesteście ostatnią moją nadzieją". A przecież każdy z nas wie, że od danych często zależy sukces naszych przedsięwzięć.
Oddając komputer w nasze ręce, możecie Państwo być pewni iż wszystkie dane utracone jak również zawarte na dyskach są traktowane jako poufne. Nasi specjaliści są w stanie odzyskać dane praktycznie z każdego systemu operacyjnego.

Kasowanie danych

Myślicie Państwo o sprzedaży swojego laptopa lub komputera stacjonarnego, a boicie się, że dane nawet skasowane mogą zostać odzyskane przez co dostać się w niepowołane ręce?

Nasi specjaliści pomogą Państwu skutecznie skasować cenne informacje.
Kasowanie przez nas danych polega na trwałym i nieodwracalnym usunięciu informacji z dysku.

Polecane strony:

Problem z: instalacją Windowsa, odzyskiwaniem danych, żle działającym komputerem, Twój komputer ciągle się zawiesza, nie wiesz jakiego Windowsa wybrać, chciałbyś kupić komputer do grania a nie wiesz z jakich podzespołów powinien się składać, nakuka podstaw obługi komputera, instalacja nowych urzadzeń i podzespołów komputerowych, konfiguracja łącza internetowego, sieć lokalna, instalacja i konfiguracja antywirusów.

Pogotowie komputerowe Warszawa

Pogotowie komputerowe Poznań

Pogotowie komputerowe Wrocław

Pogotowie komputerowe Szczecin

Pogotowie komputreowe Rzeszów

Pogotowie komputerowe Olsztyn

Pogotowie komputerowe Toruń

Pogotowie komputerowe Katowice

Pogotowie komputerowe Kraków

Pogotowie komputerowe Łódź

Pogotowie komputerowe Gdańsk

Zapraszamy do nowego serwisu komputerowego www.pogotowie-naprawa-komputerow.warszawa.pl. Znajdziecie tam ciekawe informacje dotyczące sprzetu komputerowego.

Copyrights(c) NAPRAWA-KOMPUTEROW.waw.pl